Vítejte na fanouškovském webu kapely Breaking Benjamin ! =) // poznámka: na webu se pracuje takže omluvte prosím chyby =) // poznámka č.2: jakej je rozdíl mezi kosou a cosa nostrou(jedno je na sekaní trávy a druhý je sicilská mafie), chytrý český člověk : mno.... to první je na sekání trávy a to druhý na sekání jetele :D ?!

Statistika

Můj Banner

Spřátelené stránky

Staň se fanouškem

Zaregistruj se na hudebniskupiny.cz k breaking benjamin a pomoz rozšířit komunitu....

Kalendář

Odkazy,kontakt

V případě ,že nemůžete najít nějakou skladbu jsem ochoten vám ji zaslat.Popřípadě jestli mi chcete pomoct s překladem =)  pište na ICQ 251-577-799 nebo email Kharre@centrum.cz jo a pro guildu z stargate worlds jsem Khare =)

Jinak informace jsem bral jak z oficiálních stránek BB ,tak youtube  a dalších anglických webů.Také jsem pár textů převzal z některých blogů,ale ty se na mě zlobit nebudou jelikož už to sami kopírovali :D.Mím cílem je vytvořit ultimátní web o BB kam může přispět každý,čím víc lidí tím víc informací.Děkuji za pochopení =)

a v případě že by jste si chtěli vyměnit banner napište... jinak kod je tady :
(vim ,že je trapnej ale furt lepší než nic..časem ho vylepším....)

<A href="http://www.breakingbenjamin.webgarden.cz/" target="_top"><IMG title=" České stránky o Breaking Benjamin " height="31" src="img/custom/webgarden.cz/b/breakingbenjamin/532649-48fdbc54e51bf.jpg" width="88"" border="0"></A>

A zde pro anglicky rozumnějící je odkaz na oficiální stránky kapely:
 http://www.shallowbay.com/

                   Dalšé odkaz je na wikipedii přesně řečeno na anglické stránky o BB
 http://en.wikipedia.org/wiki/Breaking_Benjamin