Vítejte na fanouškovském webu kapely Breaking Benjamin ! =) // poznámka: na webu se pracuje takže omluvte prosím chyby =) // poznámka č.2: jakej je rozdíl mezi kosou a cosa nostrou(jedno je na sekaní trávy a druhý je sicilská mafie), chytrý český člověk : mno.... to první je na sekání trávy a to druhý na sekání jetele :D ?!

Statistika

Můj Banner

Spřátelené stránky

Staň se fanouškem

Zaregistruj se na hudebniskupiny.cz k breaking benjamin a pomoz rozšířit komunitu....

Kalendář

Novinky

rozhovor v cage rattle

Tak jsem hledal ten rozhovor na oficiálních stránkách  http://cagerattle.com/ a nic(zkusil sem poslouchat přes net ale nešlo to ...že by služba byla dostupná jen v USA ?)... ,prolezl jsem forum na Shallowbay a zjistil  založení nové sekce na foru...
a nakonec sem od fanoušků našel ,,rekapitulaci,, rozhovoru...
v originálním znění :

Dream On- Ben wrote a song for the new album that has a part that sounds exactly like Dream On, so he youtubed it and got the idea to cover it.

Collabs- Ben learned alot from Patrick Droney, but still can't play as good as him. lol. Red and The drama Club were friendship based. Both asked for his assistance, and he jumped right on it.

New Album - Ben is writing. Its consuming his life, even above video games hah. Hes getting no deadlines from the label this time around so hes taking his time and putting it together. He now owns an "Iphone thingy" and is writing down lyrics as soon as the pop in his head. When asked about the lyrics and writing, he said he didn't want to divulge anything. He also stated that announcing lyrics now doesn't necessarily mean they're going to wind up on the album. He writes, then rewrites, then rewrites, then rewrites, etc...lol.

All in all, Ben is writing his ass of. The new album could possibly have a song on it similar to dream on, although he said it will be changed to spread the similarities.

a rychlé schrnutí česky: skupina stále pracuje na novém albu...cover verze Dream on od Aerosmith(teda něco podobného by se mělo objevit na novém albu),BB dále spolupracuje s kapelou Red,The drama club..jestli se nepletu obě dvě budou vydávat svojé EP alba.Jo ještě ten tlustej odstavec uprostřed :D Ben do alba používá insipiraci ze svého života(jak jinak)z video her .... a čekám že do toho zapojí i svoje fobie...jinak texty vytváří,přepisuje,zase přepisuje ...nj doufám ,že v konečný fázi to bude dokonalé....
Žádné komentáře