Vítejte na fanouškovském webu kapely Breaking Benjamin ! =) // poznámka: na webu se pracuje takže omluvte prosím chyby =) // poznámka č.2: jakej je rozdíl mezi kosou a cosa nostrou(jedno je na sekaní trávy a druhý je sicilská mafie), chytrý český člověk : mno.... to první je na sekání trávy a to druhý na sekání jetele :D ?!

Statistika

Můj Banner

Spřátelené stránky

Staň se fanouškem

Zaregistruj se na hudebniskupiny.cz k breaking benjamin a pomoz rozšířit komunitu....

Kalendář

Diskografie

We Are Not Alone

29.června 2004 vydali Breaking Benjamin svoji další desku s názvem We Are Not Alone. Úvodním singlem byl „So Cold“, který se dostal na druhé místo v hitparádě Billboard Mainstream Rock chart. Stejně jako pro píseň „Polyamorous“ byla natočena dvě videa. Jedno z nich propagovalo film Hellboy. Úspěch písně „So Cold“ zajistil albu We Are Not Alone ke konci roku 2005 platinovou desku. Dalšími singly byly písně „Sooner or Later“ a noě nahraná verze písně „Rain“, kterou lze nalézt na pozdějších vydáních alba. I když se na druhé místo hitparády Mainstream Rock, v rádiích se hrála poměrně málo. K písni „Sooner or Later“ byl natočen videoklip a v rádiích se poměrně hrála. Později skupina vydala EP So Cold, které obsahuje živé verze písní „So Cold“ (akustická), „Breakdown“, „Away“a studiovou verzi písně „Blow Me Away“ (byla zařazena do videohry Halo 2) a „Lady Bug“.

V září 2004 byl z kapely vyhozen její zakládající člen a bubeník Jeremy Hummel. 28. září 2005 na zbytek kapely a jejich management podal žalobu. Tvrdil, že nedostal peníze za písně, na jejichž autorství se podílel. Jako náhradu žádal o více jak 8 milionů dolarů. Později na svých oficiálních stránkách uvedli, že žalobu vyřešili dohodou.

           vydáno:29.června 2004

       Track Info

               1. So Cold (4:33) Lyrics
               2. Simple Design (4:15) Lyrics
               3.Follow (3:18) Lyrics
               4. Firefly (3:07) Lyrics
               5. Break My Fall (3:25) Lyrics
               6.Forget It (3:37) Lyrics
               7.Sooner or Later (3:39) Lyrics
               8.Breakdown (3:36) Lyrics
               9.Away (3:12) Lyrics
              10.Believe (3:20) Lyrics
              11.Rain (3:25) Lyrics
              12. [ Unlisted] Rain (2005 Version) (on newer pressings only) (3:22)
              13.Ordinary Man (On Japanese version only) (3:31)
              14.Lady Bug (On Japanese version only) (3:02)
Žádné komentáře